м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24
Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Бізнес-курси

Ми є провайдерами довгострокового бізнес-навчання на всій території України. Центр бізнес-навчання постійно взаємодіє з рекрутинговим агентством Golden Staff, тому ми пропонуємо нашим учасникам актуальні спеціальності, що мають попит на ринку.

Замовити навчання або отримати консультацію з будь-якого питання можна, заповнивши форму нижче. Звертайтеся!

Напрямок «Курси» входить у структуру Центру бізнес-навчання Golden Staff. 

Стрімкий розвиток ринку освітніх послуг (бізнес-навчання) зумовлено світовими тенденціями переходу від індустріальної економіки, в якій ключовим фактором успіху були матеріальні і фінансові ресурси, до інформаційної, коли все вирішують таланти, в розвиток яких необхідно постійно інвестувати. При цьому загострення конкуренції в різних сегментах ринку вимагає від компаній глобальних інновацій та диференційованого підходу до навчання і розвитку своїх працівників.

Центр бізнес-навчання Golden Staff безперервно вивчає динаміку ринку, контролює зміни його тенденцій і відстежує потреби як роботодавців, так і працівників. Ми перебуваємо в постійному діалозі з нашими учасниками і ринком освітніх послуг.

Теорія і практика на тренінгах є нероздільним цілим, завдяки чому учасники отримують можливість детально пізнати і максимально відчути спеціальність, яку опановують.

Програми побудовані таким чином, що незалежно від напрямку кожен курс буде корисний як новачкові, так і фахівцю. Новачок освоїть спеціальність, а фахівець-практик отримає новий інструментарій, підвищить свою кваліфікацію, розширить знання, вміння та навички, зрозуміє свої сильні сторони.

Тренери

Всі наші тренери – практики з реальним і успішним досвідом роботи як у своїй основній професії, так і в тренерській діяльності. Це люди, які вміють ефективно ділитися своїми знаннями і розкривають учасникам основні секрети обраної професії.

Зміст, наповнення і формат проведення навчальних програм постійно оновлюються і адаптуються до потреб і змін ринку, тому учасники тренінгів отримують найактуальніший і необхідний для навчання методичний матеріал.

Навчальні програми

Програми тренінгів можуть бути адаптовані і доопрацьовані на індивідуальний запит корпоративного замовника.