м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22, офіс 807
Ексклюзивні проєкти
Ексклюзивні проєкти в Golden Staff - це унікальні
інноваційні проєкти, спрямовані на успішний
професійний розвиток клієнта!
Наші проєкти - це повноцінний цикл навчання з багаторівневою діагностикою на вході і ефективними способами вимірювання результату на виході. Ексклюзивні проєкти - це авторські програми навчання. Наші фахівці з 2004 року розробляють унікальні тренінги та навчальні програми, транслюючи особистий успішний досвід і цінності, визнані світовою коучинговою і тренінговою спільнотою.
ШКОЛА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОУЧИНГУ
Навчання представників бізнесу організаційному коучингу з подальшою європейською сертифікацією. В партнерстві з Вісбаденською Академією Позитивної Психотерапії (Німеччина) і Українським Інститутом Крос-Культурної Психотерапії та Менеджменту (Україна).

Детальніше

ICBT
Міжнародна школа підготовки бізнес-тренерів ICBT — це 4-модульна авторська програма, орієнтована на підвищення рівня кваліфікації, здобуття нових знань, а також дослідження всіх технік ведення тренінгу!

Детальніше

ПЕРЕГОВІРНИК UA
Програма спрямована на всебічне опрацювання особистості переговірника, вибудовування власного «голосу» - впливового і авторитетного. Програма формує навички переговірника, настрій і здатність переконувати, які визначають стратегію переговорів! Після курсу ви отримуєте вже готову структуру і ефективні сучасні технології проведення бізнес-переговорів.

Детальніше

ЕК:ОС
Екзистенційний коучинг - це глибинне навчання, що відкриває в людині можливості особистісного зростання.
На тренінгу ви навчитеся прислухатися до світу, життя, інших людей і до свого майбутнього.
В результаті на вас чекає наповнене сенсом життя!

Детальніше

СТРАТЕГІЧНІ СЕСІЇ
Проведення стратегічної сесії допоможе вам розробити і узгодити план розвитку компанії на 2—5 років, сформувати якісний план впровадження на 1 рік, створити міжфункціональні ініціативні команди з впровадження стратегічних рішень в діяльність компанії.

Детальніше