м. Київ, вул. Басейна, 9-Г, оф. 24
,

1. Чому необхідно вашій команді?
2. Різні потреби — різні програми.
3. Тест на знання української мови від Golden Staff
4. Форма для тестування

 

Чому необхідно вашій команді?

Співробітники вашої компанії по-справжньому володіють українською мовою? Присутність калькування слів, російський акцент і перехід з мови на мову під час спілкування або виступу — все це псує сприйняття вашої мови. Належний рівень знань мови необхідний практично у всіх сферах бізнесу. І це стосується як усних, так і письмових навичок. Адже, далеко не завжди людина, яка «знає українську» правильно вживає слова і граматичні конструкції.

Правильне ведення документації українською мовою — це основа основ в роботі. Залежно від спеціалізації, кожному співробітнику необхідно володіти професійною лексикою для швидкого та правильного написання листів і оформлення документації. Це можуть бути фінансові звіти, заяви, технічна документація і регулярне листування з партнерами.

Ваші співробітники можуть не володіти українською мовою досконало для вільної комунікації. І тут мова, швидше за все, піде про менеджерів і топ-менеджерів вашої компанії. В їх роботі знання норм ділового спілкування є однією з найважливіших навичок. І в першу чергу, варто згадати публічні виступи, з якими ваші співробітники стикаються практично кожен день. Впевненість спікера під час доповіді або презентації — це запорука високої ефективності виступу! За цією «упевненістю» стоять: хороші знання лексики, чітка дикція, правильне інтонування та вміння голосом впливати на слухача. І практика! Багато практики!

Різні потреби — різні програми. 

У вашій компанії можуть бути різні потреби для різних команд або одного співробітника. Все залежить від уже наявного рівня володіння мовою та вашої мети. Практично 90% всіх запитів — це організація навчання української для ТОП-менеджменту та медійних осіб. Тобто фахівців, які виступають на конференціях і у яких беруть інтерв'ю ЗМІ.

Проаналізувавши запити провідних українських компаній ми в Golden Staff розробили 2 унікальні програми, які повною мірою відповідають потребам замовника.

  • Ділова українська мова (25% теорії, 75% практики).

Програма орієнтована на людей, які хочуть використовувати українську мову для ділового спілкування (письмового та усного). Ваші співробітники вивчать професійну термінологію потрібної області, навчаться працювати з типовими для їх посади документами. Проаналізують помилки, і будуть правильно вживати слова і граматичні конструкції. Результатом проходження програми є удосконалення мовних навичок у певній професійній галузі та підвищення загального рівня володіння українською мовою.

  • Співуча українська мова (90% практики, 10% теорії).

Програма створена для тих, хто хоче поліпшити усне мовлення та вимову. Учнів чекає близько 40 типів різних вправ на вироблення чіткої дикції і правильної артикуляції всіх звуків. Крім того, ваші співробітники навчаться правильно дихати при вимові та інтонувати фрази. Отримані протягом програми знання і вміння допоможуть відчувати себе впевненіше під час промов, розвинути мовний апарат, створювати позитивне враження і впливати на слухачів.

Кожна з програм адаптується до потреб компанії. Залежно від рівня підготовки студентів може бути сформовано кілька груп. Таким чином кожен учасник отримає саме ті знання, яких вимагає. Теоретичний та практичний матеріал формується викладачами на основі спеціалізації і ситуацій використання студентами української мови.

Тест на знання української мови від Golden Staff

Але перш за все, необхідно визначає той самий рівень знань кожного члена вашої команди. Для цих цілей ми розробили 2 тести:

- стислий (для швидкого визначення приблизного рівня володіння мовою)

- розгорнутий (для визначення точного рівня володіння мовою та оцінки наявних знань)

Результати дозволяють надалі підібрати завдання відповідного ступеня складності.

Пройти тест і дізнатися рівень володіння мови можна прямо зараз!

Стислий тест

Допомагає швидко визначити приблизний рівень володіння мовою.
Тест включає основні граматичні та лексичні питання.

  • Час на проходження тесту: 20 хв
Розгорнутий тест

Допомагає визначити точний рівень володіння мовою.
Розгорнутий тест виключає можливість «вгадати» відповідь.

  • Час на проходження тесту: 40 хв

Можливо ви вже твердо вирішили, що навчанню бути — тоді ми готові відповісти на всі ваші запитання і підібрати потрібну програму!