м. Київ, вул. Басейна, 9-Г, оф. 24
,

Для багатьох компаній 2020 рік став переосмисленням офісної концепції. Багато хто зі співробітників звик до роботи з дому, і повернення в офіс вже не здається чимось необхідним. Але чи можливе існування компанії без офісу?

Компанії посилено намагаються знайти баланс між віддаленої та офісною роботою. І питання корисної площі, скорочення витрат, функціональності та безпеки стають чи не вирішальними аспектами. Попит на робочий простір в офісі зменшується. Тепер багато співробітників приходять до офісу з метою зустрічі та взаємодії зі своєю командою.

Одним з рішень може стати концепція Activity Based Working, тобто організація роботи в залежності від видів діяльності (активностей). Вона дасть співробітникам можливість самостійно вибирати місце для роботи. В офісі створюється кілька зон, наприклад, Lounge-зони, місця для переговорів, Open Space, зони для спільної роботи та індивідуальної, де ніхто не завадить. Змінюється робоче місце — змінюються й сусіди по робочому столу. Це дозволить співробітникам різних відділів спілкуватися та співпрацювати один з одним, дізнаватися щось нове, подивитися на певну проблему по-іншому.

ABW можна вважати ідеальним форматом роботи після зняття обмежень, які діють в період пандемії. Перш за все, його впровадження дає можливість людям обирати, де вони хочуть працювати в залежності від конкретного завдання. Це дозволяє компаніям скоротити кількість співробітників, що одночасно знаходяться в офісі. У багатьох країнах в період пандемії, яка призвела до кризи в галузі охорони здоров'я, введена вимога про мінімізацію числа працівників, які одночасно знаходяться в одному приміщенні. Тобто якщо вам потрібно щоб колектив працював в повному складі, то площа офісу повинна бути більшою. Концепція ABW дозволяє додержуватись обмежувальних заходів без витрат, пов'язаних з пошуком більших за розміром площ. Зокрема, можна: вибрати менший за розміром офіс, отже знизити орендну плату, зменшити витрати на невикористані меблі й устаткування, скоротити рахунки за комунальні послуги.

image1

image2

image3

image5