м. Київ, вул. Басейна, 9-Г, оф. 24
,

1. Що таке Public Speaking?
2. Чим Public Speaking корисний в повсякденній комунікації і на міжнародному рівні?
3. Кому це потрібно у вашій команді?
4. Чи можна прокачати англійську за допомогою виступів?
5. Долаємо мовний бар'єр та боязнь публічних виступів за 10 занять
6. Безкоштовний speaking meetup для вашої команди

Що таке Public Speaking?

Кембриджський словник визначає це поняття, як «the activity of speaking on a subject to a group of people» (виступ\доповідь перед групою людей). По суті, це презентація перед аудиторією. Часто візуальні засоби в формі електронного слайд-шоу використовуються, щоб доповнити виступ і зробити його більш цікавим для слухачів.

Напевно багатьом співробітникам вашої компанії у своєму професійному житті доводилося виступати перед аудиторією: наради в команді, компанії, презентація клієнтам, захист звіту перед замовником і багато іншого. Насправді, ми публічно виступаємо практично кожен день. Публічні виступ — це не обов'язково виступ на конференції або на публічній платформі. І, можливо, ці виступи були не успішним, навіть на своїй рідній мові. А якщо потрібно виступити для іноземних партнерів? Здавалося би, знання мови знаходяться на належному рівні і співробітник готовий підтримати будь-яку розмову, але страх публічних виступів змушує його сильно сумніватися в своїх знаннях. Час попрацювати над цим!

Чим Public Speaking корисний в повсякденній комунікації і на міжнародному рівні?

Переваги навички публічних виступів варіюються від підвищення впевненості в спілкуванні з іншими людьми, і до підвищення конкурентоспроможності на ринку для компанії. Розвиваючи навик публічних виступів, співробітники набувають особисті якості, які допоможуть їм у роботі:

Впевненість

Якщо співробітник практикує свої навички публічних виступів і продовжує виголошувати промови, його навички усного спілкування поліпшуються. У міру їх удосконалення він почне відчувати себе більш комфортно і впевнено в своїй здатності добре говорити. Це сприяє легкій комунікації між співробітниками в різних філіях компанії та з іноземними клієнтами.

Стресостійкість

У більшості з нас публічний виступ викликає стрес. У міру того, як людина дізнається більше і практикується в публічних виступах, вона розуміє, як заспокоїтися, щоб успішно провести презентацію.

Усний навик спілкування

Чим більше співробітник буде практикуватися в вимові промов, тим краще він стане спілкуватися усно. Ці навички застосовні не тільки до будь-яких майбутніх виступів, а й до повсякденної бесіди. Необхідно тренувати артикуляційний апарат, розвивати різноманітність мови і багато іншого.

Збільшення ефективності роботи

Найчастіше укладення вигідної угоди міжнародного рівня може залежати від одного відділу або навіть одного співробітника. А саме від його\їх здатності в презентації себе, компанії та послуги. Знання англійської та розвинений навик публічних виступів допоможе досягати нових кар'єрних висот для співробітників і нового рівня розвитку для бізнесу.

Кому це потрібно у вашій команді?

Публічні виступи важливі як в бізнесі та освіті, так і в суспільному житті. Для бізнесу публічні виступи особливо цінні, тому що в цій сфері необхідно донести свій message до потенційних клієнтів і продати свою послугу. Тому від фахівців з продажу та team-лідів часто очікується, що вони будуть мати хороші навички публічних виступів. Для цих фахівців вміння подати себе і залучати в свій виступ слухачів є одним з головних скілів в роботі.

Помилково приймати public speaking тільки як виступ перед велике аудиторією. Багатьом із співробітників практично кожен день необхідно домовлятися про угоди, презентувати послугу або новий продукт перед 5 або 10 незнайомими людьми. Для багатьох робити це англійською, навіть для тих, хто вже давно відвідує мовні курси — великий стрес. Але саме від впевненості спікера в собі, часто і залежить результат угоди. Тому вкладати в розвиток співробітників вашої команди, яка працює з міжнародними партнерами — інвестиція №1.

Чи можна прокачати англійську за допомогою виступів?

Створюючи наш онлайн-курс «EFFECTIVE PUBLIC SPEAKING» ми орієнтувалися на закриття всіх потреб у співробітників при підготовці до виступу перед аудиторією.

Підготовка до публічного виступу включає в себе: презентацію, тренування англійської мови і роботу над помилками. Всі ці процеси «качають» знання англійської. Public Speaking безумовно потужний інструмент практики мови для співробітників вашої компанії!

Ваша команда відпрацьовує на курсі і вчиться:

 • покроково робити якісні бізнес-презентації
 • використовувати візуалізацію в презентації
 • привертати увагу аудиторії
 • задавати питання і отримувати відповіді
 • відповідати на запитання
 • поліпшувати свій голос

І ось начебто все готово! Презентація, промова — все відточено, але страх великої аудиторії зводить всі старання нанівець. Але ми в Golden Staff знаємо як це подолати!

Долаємо мовний бар'єр і страх публічних виступів за 10 занять

Glossophobia, саме так називається термін, який описує страх публічних виступів. Ймовірно, тим хто вивчає англійську, і кому доводиться в своїй роботі виступати з презентаціями — це знайомо. Мовний бар'єр багатьом не дає розслабитися!

Успішність виступу звичайно ж залежить від самої людини, а саме — від його підготовки, рівня знань і впевненості в собі. І щоб оволодіти останнім, треба добре попрацювати над собою.

За 10 занять курсу, які включають лекції та практичні заняття, співробітники вашої компанії зможуть:

 • публічно виступати без сорому
 • привертати увагу і інтерес слухачів
 • утримувати інтерес аудиторії протягом усього виступу
 • правильно реагувати на потреби аудиторії
 • використовувати невербальні інструменти для посилення мови
 • своїм голосом впливати на аудиторію

Ми допоможемо уникнути поширених, але дорогих помилок, з якими стикається більшість. Давайте перетворимо публічні виступи в ефективний інструмент зростання вашої компанії!

Безкоштовний speaking meetup для вашої команди

 
Let`s try? Давайте почнемо наше знайомство і плідну роботу з безкоштовного speaking meetup для ваших співробітників.