м. Київ, вул. Басейна, 9-Г, оф. 24
,

Пандемія коронавируса і карантин в Україні сильно змінили наше життя, як особисте, так і робоче. Якщо в особистому житті зміни торкнулися заборони тільки на outdoor активності — прогулянки, фітнес, подорожі, то робоче життя зазнало кардинальних змін у всіх сферах, в тому числі і в навчанні. Ми пережили все це на собі і готові розповісти про наш досвід за ці два місяці.

Golden Staff Study працює більше 17 років в корпоративному навчанні іноземним мовам.

Ми вважаємо, що на сьогоднішній день, є найбільшим і інноваційним провайдером в цій сфері. У нас є три власні онлайн платформи для управління, тестування та навчання. Більше 500 компаній наших клієнтів в 64 локаціях (Україна, Польща, Білорусь) довірили нам організацію навчання для своїх співробітників.

Нашою ключовою перевагою є збалансоване поєднання автоматизації всіх процесів з персональним підходом проектних менеджерів.

І так, у нас є сертифікація ISO, яка підтверджує наш рівень менеджменту.

А тепер про наш досвід в період карантину.

Багато років в форматі дистанційного навчання займалися близько 6% співробітників наших клієнтів. Як правило, в рамках корпоративного навчання, в форматі онлайн проходили індивідуальні заняття. Це було пов'язано або з віддаленої локацією (досвідчені поля, винесені виробництва) учня, специфіки курсу або високою мобільністю співробітника (ТОП менеджмент). І лише одиниці вибирали цей формат навчання усвідомлено розуміючи його переваги. Не дивлячись на малу кількість запитів, ми знали, що цей напрямок не можна залишити без уваги.

З 2014 року основним інвестиційним напрямком, було створення і розвиток власних онлайн платформ. І однією з них була 2RISE — автоматизоване рішення для вивчення англійської мови в онлайн форматі для компаній. Ми відточували всі навчальні та управлінські процеси: тестування, запуск, навчання, проміжні і підсумкові звіти, фінансовий супровід. Безумовно встигли набити багато шишок і отримати багато досвіду.

Тому 16 березня, ми не очікували, але були готові до повної зміни формату навчання. У перший тиждень карантину були припинені 75% навчальних проектів. Наші клієнти активно переходили на віддалений режим роботи і вирішували масу завдань пов'язаних з цим. Зрозуміло, що вивчення іноземних мов було не в пріоритеті. Ми в цей час —  формували нові пакети послуг і тестували технічні інструменти для проведення корпоративних онлайн занять (zoom, skype, ms teams і інших), намагалися зберігати спокій.

До цього часу, наші клієнти освоїлися в віддаленому форматі та потрохи почали відновлювати навчання. Економія бюджету, оптимізація штату, складності віддаленої роботи, безумовно, впливали на прийняття рішення HR департаментами замовників.

Далі, ми наводимо відповіді HR, компаній зберегли навчання:

grafua

 

Ми розробили 3 пакети навчання на будь-який бюджет:

1. SELF STUDY - навчання на платформі (професійний викладач вибудовує програму навчання)

2. MOBILE TEACHER + STUDY - урок з викладачам від 20 хвилин кожен день або через день по телефону + навчання на платформ

3. ONLINE TEACHER + STUDY- онлайн-урок від 45 хвилин з викладачем за обраним графіком + навчання на платформі (індивідуальний або груповий формат)

Дякуємо всім клієнтам, хто зважився на перехід на дистанційне навчання і повірив нашій експертизі.

Після двох тижнів зміни формату, ми проанкетували учнів і отримали повний спектр емоцій:

 • Я предпочитаю живые занятия. Но в связи с сложившейся ситуацией по скайпу тоже нормально. Претензий к преподавателю нет.  Как только карантин отменят буду переходить на занятия вживую.
 • Я всем доволен. Думаю, что это даже лучше чем face to face.
 • Стосовно занять онлайн — майже не відчув різницю зі звичайними уроками. Спочатку були невеликі проблеми в комунікації, але змінили платформу на zoom і проблеми зникли. Стосовно ефективності — подача влаштовує, матеріал зрозумілий. Хоча й мені варто більше приділяти увагу до виконання ДЗ.
 • Дети (11 и 14 лет), увидев мои занятия английским, сказали: Вау как сложно. Ты круто знаешь английский! И сами теперь занимаются с большим удовольствием. За это отдельное спасибо! 
 •  Конечно это лучше, чем ничего. 
 • Из-за того, что преподаватель знакомый по скайпу заниматься проще.
 • Скучаю по живому общению, его не хватает. 
 • Из-за того, что по работе нет такого наплыва как обычно, занятия стали более регулярными и это несомненный плюс.

А це відгуки HR:

 • В связи со сложившейся ситуацией, наша компания приняла решение полностью перейти на формат работы из дома. Компания Голден Стафф очень быстро подстроились под наши потребности. Все занятия были переведены в онлайн уже к следующему занятию и проходят в комфортной для ребят обстановке. Большое спасибо нашему преподавателю и менеджеру за гибкость и моментальную реакцию. Это помогает нашим сотрудникам продолжать развиваться в новых условиях работы.
 • По общим настроениям – уроки онлайн в любом случае лучше, чем никаких 😊 Жалоб мне не поступало. 
 • Карантин змінює життя в нашій країні, у всьому світі. Наше уявлення про нормальну роботу, соціальну взаємодію набуває інших форм і проявів. Наш банк, як і багато інших великих компаній, адаптується до нових реалій, до праці та життя в нових непростих умовах.Понад 50% наших працівників наразі працюють в дистанційному режимі. Ми намагаємось підтримувати ефективність роботи нашого Банку, сподіваємось, що нам це вдається.Наш Банк висловлює подяку компанії «Голден Стафф» за можливість організації дистанційного навчання для наших працівників.
 • Можливість продовжувати навчання англ. мови в режимі онлайн-навчання – один із засобів цікаво та з користю провести час вимушеного карантину. Такий варіант занять з викладачами надає можливість підтримувати свій рівень англійської. Сподіваємось на подальшу взаємовигідну співпрацю!

Ми не втратили в якості навчання, так як були готові до карантину — організаційно, технічно та інтелектуально. Ми і далі будемо розвивати і вдосконалювати наші онлайн платформи!

Сподіваємося, що Вам було цікаво і корисно дізнатися наш досвід. Будемо раді допомогти і відповісти на Ваші питання.

І пам'ятайте, що карантин пройде, а знання залишаться!

Хочете дізнатися докладніше про дистанційне навчання з 2RISE?