м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24
Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Вивчення англійської мови через ігри — один із найсучасніших методів.

Golden Staff Study пропонує понад 20 ігор для ефективного і веселого навчання.

Заняття проходять у корпоративному форматі. Така гра — результативний спосіб покращити знання англійської, розвинути мислення і загальну ерудицію. Крім того, це можливість зануритися в культуру англомовних країн.

Групові заняття з викладачем доступні очно або онлайн в форматі онлайн конференцій - вам необхідно
лише перейти по посиланню.

Індивідуальні заняття з викладачем доступні очно або онлайн через Skype, Hangouts, Zoom, Telegram,
Whatsapp і Viber.

*В команді мають бути люди одного рівня володіння мовою

★ Ігри для вивчення нових слів ★
Funglish
Scattergories
That's What She Said
Apples to Apples
Scrabble
Basic +
Basic +
Upper-Intermediate +
Elementary +
Intermediate +
★ Ігри для розвитку усного мовлення ★
Alias
Taboo
Alias Party
Alias Women vs. Man
Imaginarium
Now What?
Gloom
Not A Problem!
Elementary +
Intermediate +
Pre-Intermediate +
Pre-Intermediate +
Intermediate +
Intermediate +
Upper-Intermediate +
Pre-Intermediate +
★ Ігри на загальну ерудицію ★
Christmas Trivia
Christmas Charades
World of Harry Potter
Intermediate +
Elementary +
Intermediate +
★ Ігри на стратегічне мислення ★
Family Business
Monopoly
Intermediate +
Intermediate +

Хто може брати участь?

Грати можуть усі, хто хоче вдосконалити знання англійської і в той же час підзарядитися позитивними емоціями!

Гра допоможе:
  • вдосконалити англійську 😎
  • розслабитися і вільно говорити 😜
  • поспілкуватися з колегами в неформальній атмосфері 🌅
  • весело провести час 🎮
  • відчути себе професіоналом 🌟
Ігри

Alias ​​- гравці по черзі пояснюють іншим учасникам значення загаданого слова, щоб ті відгадали його. Доведеться вмикати фантазію, згадувати синоніми і говорити так, щоб вас зрозуміли якомога швидше!

Taboo - учасники повинні пояснити значення слів чи фраз своїм товаришам по команді, не вживаючи при цьому заборонені слова-табу. Яка команда має багатший лексичний запас і відгадає більше слів?

Funglish -гравець пояснює своїй команді загадане слово, показуючи карти з різними прикметниками. Якісь із них можуть вживатися із цим словом, якісь — ні. Чудовий спосіб вивчити нові слова і те, як їх можна поєднувати.

Scattergories - гравці мають дві колоди карт. На картах однієї колоди написані категорії слів, на картах іншої — літери. Гравці мають перегортати карти і називати слова певної категорії, що починаються на відповідну літеру. Гра вчить швидко реагувати, активізує лексику різних категорій.

That's What She Said - є червона картка, на якій написано початок фрази. Кожен із гравців має набір білих карток з можливими завершеннями цієї фрази і пропонує один з варіантів. Суддя вибирає найкумедніший варіант. На картках багато сленгу і неформальної лексики. Чудовий настрій і сміх під час гри гарантовано!

Apples to Apples - усі гравці мають набір карт з іменниками. Суддя витягує карту з прикметником і вибирає до нього один найбільш вдалий іменник з тих, що пропонують гравці. Бути суддею можуть всі учасники по черзі. Гра допоможе вивчити нові слова та контекст їхнього вживання.

Now What? - Гравці читають ситуацію-дилему, а потім по черзі розповідають, як можна вирішити цю дилему. При цьому їхня розповідь повинна стосуватися певних предметів, зображених на картах. Найбільше балів заробляє той, чия розповідь буде визнана найцікавішою і найоригінальнішою. Це чудова нагода потренувати усне мовлення і пофантазувати

Gloom -цікава карткова гра з похмурою атмосферою. Кожен гравець має набір карт із персонажами. Завдання — вбити цих персонажів, підбираючи для них якомога більше карт із нещастями й сумними подіями. При цьому потрібно розповідати, що саме трапилося з героями і до чого це призвело. Гра точно сподобається любителям Гелловіну, чорного гумору і страшних історій.

Imaginarium - гравець обирає одну з наявних у нього карт і розповідає іншим, які асоціації викликає в нього ця карта. Завдання решти учасників — зрозуміти, яку з карт він описує. Гра розвиває уяву, інтуїцію і навички усного мовлення.

Not A Problem! - один із гравців, інвестор, витягує карту, на якій описано певну проблему. Інші гравці повинні вигадати і запропонувати інвесторові продукт, що може вирішити цю проблему. Раунд виграє той, чий продукт обере інвестор. Гра навчає творчо мислити, вести дискусію і переконувати співрозмовника.

TRIVIAL PURSUIT: World of Harry Potter - гра для справжніх фанатів Гаррі Поттера. Учасникам потрібно відповідати на питання, що стосуються історії про хлопчика-чарівника

Family Business - гра дає можливість відчути себе членом мафіозного клану. Кожен із гравців має свою “сім’ю”. В ході гри він повинен вбивати членів інших кланів і захищати своїх. Перемагає той гравець, клан якого протримається найдовше.

Scrabble - гравці повинні складати слова з фішок із літерами і розміщувати їх на ігровому полі. Кожна фішка має певну кількість балів, тож завдання гравців — розмістити слова на полі так, щоб отримати якомога більше балів. Гра допоможе як згадати лексику, так і розвинути стратегічне мислення.

Monopoly - класична настільна гра для справжніх бізнесменів. Захопити якомога більше майна, не збанкрутувати і не потрапити в тюрму, щоб врешті стати монополістом. Грати в неї англійською - це новий виклик і нагода згадати бізнес-лексику.

Christmas Trivia - вікторина, в якій ведучий ставить гравцям питання на різдвяну тематику. Перемагає той гравець або команда, що надасть найбільше правильних відповідей. Гра допомагає зануритися в атмосферу улюбленого свята (незалежно від пори року). А ще - розвиває сприйняття англійської на слух і швидке мислення.

Christmas Charades - весела шарада на різдвяну тематику. Гравець витягує карту зі словом чи персонажем, якого він повинен зіграти так, щоб інші члени команди його відгадали. Говорити при цьому не можна, передати суть повинні міміка і жести. Гра чудово розвиває фантазію і вчить розуміти одне одного з напівнатяку.