Golden Staff

м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24
Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Бізнес-курси

Ми є провайдерами довгострокового бізнес-навчання на всій території України. Центр бізнес-навчання постійно взаємодіє з рекрутинговим агентством Golden Staff, тому ми пропонуємо нашим учасникам актуальні спеціальності, що мають попит на ринку.

Замовити навчання або отримати консультацію з будь-якого питання можна, заповнивши форму нижче. Звертайтеся!

Напрямок «Курси» входить у структуру Центру бізнес-навчання Golden Staff. 

Стрімкий розвиток ринку освітніх послуг (бізнес-навчання) зумовлено світовими тенденціями переходу від індустріальної економіки, в якій ключовим фактором успіху були матеріальні і фінансові ресурси, до інформаційної, коли все вирішують таланти, в розвиток яких необхідно постійно інвестувати. При цьому загострення конкуренції в різних сегментах ринку вимагає від компаній глобальних інновацій та диференційованого підходу до навчання і розвитку своїх працівників.

Центр бізнес-навчання Golden Staff безперервно вивчає динаміку ринку, контролює зміни його тенденцій і відстежує потреби як роботодавців, так і працівників. Ми перебуваємо в постійному діалозі з нашими учасниками і ринком освітніх послуг.

Теорія і практика на тренінгах є нероздільним цілим, завдяки чому учасники отримують можливість детально пізнати і максимально відчути спеціальність, яку опановують.

Програми побудовані таким чином, що незалежно від напрямку кожен курс буде корисний як новачкові, так і фахівцю. Новачок освоїть спеціальність, а фахівець-практик отримає новий інструментарій, підвищить свою кваліфікацію, розширить знання, вміння та навички, зрозуміє свої сильні сторони.

Тренери

Всі наші тренери – практики з реальним і успішним досвідом роботи як у своїй основній професії, так і в тренерській діяльності. Це люди, які вміють ефективно ділитися своїми знаннями і розкривають учасникам основні секрети обраної професії.

Зміст, наповнення і формат проведення навчальних програм постійно оновлюються і адаптуються до потреб і змін ринку, тому учасники тренінгів отримують найактуальніший і необхідний для навчання методичний матеріал.

Навчальні програми

Програми тренінгів можуть бути адаптовані і доопрацьовані на індивідуальний запит корпоративного замовника.

Нас рекомендують
 • АТ КБ "ПриватБанк"

  Акціонерне Товариство КБ «ПРИВАТБАНК» висловлює свою подяку ТОВ "ГОЛДЕН СТАФФ" за надання послуг у форматі тренінгу на тему "Школа переговірників".
  Хочемо відмітити високий рівень кваліфікації, швидкість роботи та досвід тренера Марини Таран у цій сфері.

 • Компанія "Robota.ua"

  Товариство з обмеженою відповідальністю «РОБОТА ІНТЕРНЕШНЛ» висловлює особливу вдячність центру бізнес-навчання Golden Staff Training та експертам Юлії Кривенцевій і Ользі Лущик за організацію і проведення ассессмент-центру. 3 повагою відзначаємо високу кваліфікацію, чітку і професійну poботy, відмінну організацію всіх процесів з підготовки і проведення оцінки персоналу.

 • Компанія "DTEK"

  Протягом вересня 2021 року Центр бізнес-навчання Golden Staff для співробітників компанії DTEK провів навчання на тему «Управління змінами». Під час всього навчання здійснювався якісний двосторонній зворотній зв'язок між тренером та учасниками. Жива подача матеріалу та глибокі знання тренера, практичні завдання і активне запучення в процес всіх учасників дозволипи отримати максимальну ефективність з кожної темі.