Golden Staff

м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24
Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Ексклюзивні проєкти
Ексклюзивні проєкти в Golden Staff Training - це унікальні
інноваційні проєкти, спрямовані на успішний
професійний розвиток клієнта!
Наші проєкти - це повноцінний цикл навчання з багаторівневою діагностикою на вході і ефективними способами вимірювання результату на виході. Ексклюзивні проєкти - це авторські програми навчання. Наші фахівці з 2004 року розробляють унікальні тренінги та навчальні програми, транслюючи особистий успішний досвід і цінності, визнані світовою коучинговою і тренінговою спільнотою.
НАВЧАННЯ КОУЧИНГУ КОМПАНІЙ І КОМАНД
Навчання коучингу в Golden Staff Training дозволить використовувати власний потенціал для впровадження в своїй компанії бажаних змін

Детальніше

ICBT
Міжнародна школа підготовки бізнес-тренерів ICBT — це 4-модульна авторська програма, орієнтована на підвищення рівня кваліфікації, здобуття нових знань, а також дослідження всіх технік ведення тренінгу!

Детальніше

ПЕРЕГОВІРНИК UA
Програма спрямована на всебічне опрацювання особистості переговірника, вибудовування власного «голосу» - впливового і авторитетного. Програма формує навички переговірника, настрій і здатність переконувати, які визначають стратегію переговорів! Після курсу ви отримуєте вже готову структуру і ефективні сучасні технології проведення бізнес-переговорів.

Детальніше

СТРАТЕГІЧНІ СЕСІЇ
Проведення стратегічної сесії допоможе вам розробити і узгодити план розвитку компанії на 2—5 років, сформувати якісний план впровадження на 1 рік, створити міжфункціональні ініціативні команди з впровадження стратегічних рішень в діяльність компанії.

Детальніше