Golden Staff

м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24
Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Рекомендації та відгуки наших клієнтів

 • Компанія "Coca-Cola"

  Вже протягом кількох років дуже задоволені нашим співробітництвом. За цей час працювали з різними менеджерами й завжди всі питання вирішуються швидко, позитивно та якісно, на зворотний зв'язок завжди реагують. 

 • Компанія "Sperco Україна"

  Було дуже приємно співпрацювати із вашою компанією! Відчувався професіоналізм у кожному процесі, починаючи від першої зустрічі у нас в офісі (досі пам'ятаю презентацію вашого керівника, що надихала) й закінчуючи організацією документообігу.

 • Компанія "CS Ltd"

  Раді співпраці з компанією Golden Staff. Оцінюємо нашу спільну роботу продуктивною та результативною. Задоволені викладацьким складом, особливо їх професіоналізмом та індивідуальним підходом. Вважаємо платформи: e-register, study та test2study ефективними. Також хочемо відзначити роботу нашого персонального менеджера, яка завжди оперативно реагує на наші запити.

 • Компанія "Come2Play"

  Працювати з Golden Staff комфортно. Комунікація оперативна та своєчасна, хоча й на початку нашої співпраці були перебої. З боку моїх співробітників хороші фідбеки про навчання та навіть є захоплені відгуки, що тішить. Колегам максимально комфортно та зручно навчатися. Бажаю Вам додати ще щоквартальний обов'язковий трекінг співробітників — тестування їхніх навичок.

 • Компанія "CAT Cargo"

  Мені дуже подобалося співпрацювати з менеджером Анною Теміровою – Key Account Manager GOLDEN STAFF STUDY. Усі мої прохання, побажання, зміни враховувалися та конструктивно обговорювалися. Завжди ввічлива та приємна у спілкуванні. Платформи е-регістр, стаді та тест2стаді – досить зручні для перегляду інформації, все докладно розписано та розраховано.

 • Компанія "WIX"

  The company as a whole was accommodating to our needs, while also doing a great job. Would definitely recommend them.