Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Рекомендації та відгуки наших клієнтів

 • АТ КБ "ПриватБанк"

  Акціонерне Товариство КБ «ПРИВАТБАНК» висловлює свою подяку ТОВ "ГОЛДЕН СТАФФ" за надання послуг у форматі тренінгу на тему "Школа переговірників".
  Хочемо відмітити високий рівень кваліфікації, швидкість роботи та досвід тренера Марини Таран у цій сфері.

 • Компанія "Robota.ua"

  Товариство з обмеженою відповідальністю «РОБОТА ІНТЕРНЕШНЛ» висловлює особливу вдячність центру бізнес-навчання Golden Staff Training та експертам Юлії Кривенцевій і Ользі Лущик за організацію і проведення ассессмент-центру. 3 повагою відзначаємо високу кваліфікацію, чітку і професійну poботy, відмінну організацію всіх процесів з підготовки і проведення оцінки персоналу.

 • Компанія Avenga

  Співробітники і керівництво компанії висловлює подяку компанії Golden Staff та тренеру Кусковській Ользі за проведення тренінгу на тему «Тренінг для Тренерів».
  3 повагою відзначаємо високу кваліфікацію, чітку і професійну роботу, відмінну організацію всіх робіт з підготовки і проведення навчання, мотивацію учасників тренінгу на подальшмй розвиток.

 • Компанія "Coca-Cola"

  Вже протягом кількох років дуже задоволені нашим співробітництвом. За цей час працювали з різними менеджерами й завжди всі питання вирішуються швидко, позитивно та якісно, на зворотний зв'язок завжди реагують. 

 • АТ "УКРСІББАНК"

  АТ "УКРСИББАНК" працює з компанією Golden Staff c 2013 року. За час нашої співпраці в навчанні взяло участь понад 700 співробітників у 8 локаціях по напрямах: англійська, французька, російська, українська мови. Ми вдячні компанії за лояльність та клієнт орієнтованість, інноваційність.

 • Райффайзен Банк Аваль

  Наш Банк висловлює подяку компанії за можливість організації дистанційного навчання для наших працівників. Можливість продовжувати навчання англ. мови в режимі онлайн-навчання – один із засобів цікаво та з користю провести час вимушеного карантину.