Golden Staff

м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24
Ми в соц мережах:

Golden Staff розриває всі стосунки з російськими партнерами та сторонами, що підтримують війну в Україні!

Топ-менеджер - це керівник компанії, підрозділу або відділу, що володіє необхідним досвідом роботи та кваліфікацією. Топ-менеджер визначає стратегію, чітко формує цілі, мотивує співробітників і підвищує прибутковість компанії. Спільне визначення компетенцій майбутнього керівника - запорука якісного відбору кандидатів.

Компетенції топ-менеджера - ключовий набір професійних базових і спеціальних якостей кандидата, необхідних для досягнення певних цілей компанії.

Ключові компетенції топ-менеджера:

 1. 1. Лідерство
 2. 2. Націленість на результат
 3. 3. Аналітичне та стратегічне мислення
 4. 4. Інноваційність
 5. 5. Делегування
 6. 6. Рішучість
 7. 7. Гнучкість і адаптивність
 8. 8. Переконливість в спілкуванні і вплив на оточуючих
 9. 9. Встановлення співпраці
 10. 10. Здатність до прийняття рішення

 

Як ми шукаємо

1. Headhunting, Executive Search

Метод пошуку професійних управлінців, який передбачає глибоке занурення в бізнес середовище клієнта, формування пулу компаній-донорів, визначення кандидатів, які відповідають вимогам та завданням Замовника, мотивування на перехід в компанію нашого Замовника.

2. Власна база кандидатів

База фахівців високого рівня з більш ніж 26 000 профайлів. Рекомендації профільних експертів по галузях і спеціалізаціям. Регулярне оновлення та актуалізація даних.

3. Networking

Дозволяє прискорити процес пошуку відповідних претендентів і отримати максимально оперативний фідбек про якості і компетенції кандидатів.

4. Соціальні мережі

Метод допомагає побудувати якісні контакти з кандидатами, релевантних передбачуваної посади, які не перебувати в пошуку роботи. Складання особистісного портрета кандидата, щоб співвіднести його з цінностями компанії і передбачуваної посади.

5. Глибокий аналіз психологічного портрета претендента за методикою Hogan.

 

Що ми оцінюємо

1. Компетенції

- діагностика необхідних компетенцій кандидатів, які ми визначаємо разом із замовником, дозволяє відібрати для вас максимально результативного топ-менеджера;

2. Досягнення і результати роботи

- застосовуючи сучасні методики проведення співбесіди, ми детально аналізуємо і визначаємо попередній досвід претендента, поведінкові маркери, досягнення, що дозволяє спрогнозувати ефективність кандидата в компанії замовника.

3. Професійні знання та навички

- використовуючи передові методики проведення інтерв'ю, співвідносимо вимоги замовника з професійними можливостями кандидатів.

4. Мотивація і особистісні якості

- глибинний підхід і якісний аналіз дозволяє визначити амбіції і систему цінностей кандидата, що відповідає цілям компанії;
- діагностуємо мотиваційну карту кандидата, щоб сформувати максимально привабливу пропозицію.

5. Рекомендації

- самостійно визначаємо джерела отримання рекомендацій для об'єктивізації оцінки досвіду кандидатів;
- перевіряємо достовірність отриманої та діагностованої інформації.

 

Кого ви отримуєте

 • ефективного керівника, здатного впроваджувати якісні зміни, приймати важкі рішення, мотивувати співробітників і управляти командою, сприяючи зростанню компанії.
 • детальний звіт та фінальних кандидатів, з описом досягнень, сильних сторін і зон розвитку, рекомендаціями з попередніх місць роботи, картою мотивації.
Прискорте і автоматизуйте підбір і оцінку персоналу

Інтегруйте оцінку мовних компетенцій
з онлайн-сервісом Test 2 Staff!