Наш клієнт, лідер на ринку продажу в сфері кавового сервісу, товарів та обладнання, у зв’язку з розширенням, оголошує конкурс на вакансію "Бухгалтера з ведення ФОП".
- Київ: гібридний графік роботи
- Метро Либідська (в пішій доступності)
Основні задачі:
- формування книги доходів (до 40 ФОП)
- контроль, співставлення доходу по ПРРО (ЧЕКБОКС) та банківською випискою (вигрузка даних з Чекбокс в программу 1С УТП та співставлення з даними банку в 1С УТП)
- контроль лімітів;
- контроль та ведення товарного обліку ( до 2х ФОП- поки в Ексель);
- контроль терміну, формування ключів для ФОП/ПРРО
- контроль за первинною документацією (збирання та архівування);
- формування видаткових накладних по результатам надходження коштів (передоплаті) від покупців (внутрішній продаж товару від одного ФОП на інші ФОП (по 1-3 накладні на місяць на одного ФОП (до 39 чол. ))
- формування та контроль касової дисципліни у ФОП по кафе ( 5-6 точок), інтернет- магазин: накази про покладання обов’язків касира на нових працівників (в середньому 1-2 накази в місяць), накази про розмінну монету , підготовка та контроль наявності на точках шаблонів актів на скасування помилки ПРРО, актів на повернення покупцем товару та контроль їх формування працівниками ФОП.
- виконання додаткових задач від керівництва.
Вимоги:
- досвід роботи з ФОПами на спрощеній системі оподаткування ІІ- ІІІ групи з ПРРО;
- знання нормативно-правової бази, що регулює діяльність ФОП/ПРРО, звітність ФОП;
- досвід роботи з електронним кабінетом платника податків,
- досвід роботи в програмах 1С УТП, BAS, ЗУП, FREDO Звіт
- досвід роботи по нарахуванню зарплати працівникам ФОП, звітність (програма ЗУП, FREDO Звіт)
- клієнт-банк
Умови роботи:
- Офіційне оформлення (трудовий договір)
- Випробувальний термін -1місяць
- 9-18 (сб-нд вихідні) – повна зайнятість
- Оплачувані лікарняні і відпустка
- Робота в офісі 1-3 дні на тиждень після 1 місяця роботи
Будемо раді розглянути Ваше резюме для подальшого обговорення деталей вакансії за адресою This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

