м. Київ,
вул. Басейна,
9-Г, оф. 24

Курси бухгалтерського обліку в Golden Staff спрямовані на підвищення кваліфікації та заповнення прогалин в знаннях учнів. 

Наданий теоретичний матеріал дає розуміння, як застосовувати стандарти бухгалтерського обліку на практиці, як правильно складати бухгалтерську, фінансову звітність та проводити господарські операції на підприємстві.

Наше завдання - забезпечити учасників необхідною інформацією, важливою для прийняття рішень, що стосуються розподілу та використання економічних ресурсів.

Переваги наших бухгалтерських курсів

Програми курсів складені з урахуванням останніх змін в законодавстві, щоб пропоновані системні знання з використання бухгалтерських інструментів були максимально корисні для практичної діяльності.

Кожен учасник отримує необхідну базу: теоретичну і практичну підготовку з питань бухгалтерського обліку, оподаткування та правового регулювання ЗЕД-операцій, а також набуває навиків грамотного складання фінансової звітності компанії.

Ми прагнемо, щоб по закінченню навчання ваша робота стала ще більш ефективною. Щоб ви змогли виявити і нейтралізувати свої слабкі зони, оволоділи мистецтвом інтерпретації, оцінки та узагальнення результатів господарської діяльності, а також набули навички порядкового складання і аналізу Декларації з прибутку і ПДВ.

Сертифікація учасників.

 • 10 років
  Досвід організації тренінгів для бухгалтерів-практиків і головних бухгалтерів 20 випусків і 320 випускників
 • Актуальність інформації
  Програма враховує і роз'яснює зміни в законодавстві в сфері обліку та оподаткування, практики проходження податкових перевірок, особливості обліку зовнішньоекономічної діяльності.
 • Тренер-практик
  Аудитор-практик, лектор Аудиторської палати України
 • Розгляд кейсів учасників
  Учасники курсу отримують якісні консультації щодо актуальних проблем, з якими стикаються у своїй щоденній роботі.
Результати навчання
Отримаєте теоретичну і практичну підготовку з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, правового регулювання ЗЕД-операцій
Освоїте навички грамотного складання фінансової звітності компанії
Здобудете навички порядкового складання і аналізу Декларації з прибутку і ПДВ

Навчальні програми можуть бути адаптовані і доопрацьовані на індивідуальний запит корпоративного замовника..

Найближчі заходи
 • НА ЗАКАЗ 10:00
  Тривалість: 32 акад. часа
 • НА ЗАКАЗ 10:00 - 15:00
  Тривалість: 30 акад. часов
September 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3